×

Alternatywa dla hybryd - Manirouge, Naklejki termiczne

Witajcie,

Niedawno otrzymałam wspaniałą paczkę od Manirouge z cudowną zawartością.
Manirouge, naklejki termiczne

Zacznę od krótkiego przedstawienia marki i jej idei 

MANIROUGE......to sztuka zdobienia paznokci ozdobami termicznymi, które dzięki unikalnej technologii i użyciu specjalnie przygotowanych do tego celu produktów pięknie wyglądają na paznokciach do 14 dni. W odróżnieniu od tradycyjnego manicure, sztuka nakładania i ściągania MANIROUGE jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy tylko 20 minut i możesz cieszyć się własnym MANIROUGE. Duży wybór wzorów MANIROUGE pozwala na pełną indywidualizację piękna paznokci dłoni lub stóp w każdym momencie.

Ozdoby termiczne MANIROUGE to produkt przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla Twoich paznokci. Ze względu na swoje właściwości MANIROUGE polecany jest także do paznokci zniszczonych ponieważ maskuje niedoskonałości płytki paznokcia i chroni ją przed urazami mechanicznymi. Jeden zestaw ozdób termicznych MANIROUGE pozwala na wykonanie do 4 kompletnych aplikacji na paznokcie dłoni lub stóp. Ozdoby termiczne MANIROUGE produkowane są na terenie Unii Europejskiej z zastosowaniem zasady 3R – reduce, reuse, recycle.

MANIROUGE jest marką ze świata BEAUTY&FASHION dedykowaną kobietom, które cenią piękno, prostotę i funkcjonalność. Naszym Klientkom oferujemy nieograniczoną możliwość długotrwałego zdobienia paznokci z wykorzystaniem ozdób termicznych. Kreujemy codziennie nowe projekty, wierząc że sztuka designu i pragnienie indywidualizacji są bliskie każdej kobiecie na całym świecie.

Marka MANIROUGE szczególną uwagę przywiązuje do tego, aby jej produkty były bezpieczne, wolne od toksyn i zakazanych testów w tym w szczególności na zwierzętach. Proces produkcji ozdób MANIROUGE jest zgodny z zasadami 3R - reduce, reuse, recycle.


Jeśli jesteście zainteresowani manicure z użyciem ozdobnych naklejek termicznych i ich wypróbowaniem na własnych paznokciach konieczne jest zaopatrzenie się w zestaw startowy, w którym znajdziecie wszystko co do zrobienia tego manicure będziecie potrzebować.


Manirouge, naklejki termiczne

W zestawie nie ma żadnych zbędnych rzeczy, wszystko na pewno się przyda do wykonania tego manicure dlatego korzystniej zamówić zestaw na start niżeli kupować każdy produkt osobno zwłaszcza,że jest kilka zestawów do wyboru.

Ja otrzymałam zestaw Maxi Plus. Całość pięknie zapakowana, a już samo pudełko robi wrażenie.


Manirouge, naklejki termiczne

W zestawie znajdują się:
 • 6 zestawów ozdób termicznych Manirouge
 • Oliwkę do paznokci
 • Odtłuszczacz Manirouge
 • Mini Heater Manirouge
 • Gumowe kopytko
 • Pilnik płytka 180/240
 • Polerka 1200/4000
 • Metalowe radełko
 • Folię do wygładzenia Manirouge
W zestawie również znajdują się nożyczki.
Dodatkowo w zestawie znajdziecie naklejki testowe, które są idealne na pierwszy raz, by popróbować metody zanim przystąpimy do aplikacji właściwego wzoru.


Manirouge, naklejki termiczne

Na plus zasługuje fakt, że wzory naklejek nie są odgórnie narzucone, a możecie dowolnie wybrać te, które Wam się najbardziej podobają z całej kolekcji, a uwierzcie mi jest w czym wybierać!


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne

Ciężko było mi się zdecydować na te, które najbardziej mi się podobają, bo jest ich cała masa, ale zdecydowałam się na 2 wzory z najnowszej kolekcji świątecznej/zimowej i 4 wzory z pozostałych kolekcji.
Sami zobaczcie...


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne

Wzory są po prostu fenomenalne, jeden ładniejszy od drugiego.
W jednym arkuszu naklejek termicznych jest 20 szt., ale przecinając je na pół zyskujecie aż 40 szt., co wystarcza na kilka aplikacji.
Naklejki termiczne możecie stosować 'solo' na odtłuszczoną płytkę paznokcia, ale również na hybrydę, którą nosicie. Mocie nałożyć na kolor lub na samą bezbarwną hybrydową bazę, wystarczy wszystko zgrać kolorystycznie i dopasować do efektu końcowego jaki chcecie uzyskać.
Fajną opcją jest również stosowanie akcentu w hybrydzie w postaci 2-3 paznokci z naklejką termiczną.

Manirouge możecie stosować na wiele sposobów, a wszystko zależy od Waszych preferencji, potrzeb i upodobań.
Naklejki termiczne Manirouge nie niszczą paznokci, są w 100% bezpieczne i przy odrpbinie wprawy proste w aplikacji, dzięki czemu szybko możecie uzyskać świetny efekt zdobienia!
Gwarantuję Wam, że z takim manicure nie pozostaniecie niezauważone.

Skoro pokazałam Wam już cały zestaw i wzory na jakie się zdecydowałam oraz przedstawiłam Wam samo pojęcie MANIROGUE teraz w skrócie napiszę Wam jak poprawnie wykonać manicure Manirouge z użyciem naklejek termicznych.
O tym również możecie przeczytać na stronie Manirouge - tutaj oraz pooglądać filmiki instruktażowe.
 1. Jako pierwsze wytnij lub odsuń dokładnie skórki
 2. Przed aplikacją naklejki Manirouge dokładnie odtłuść płytkę paznokcia używając wacika i płynu Manirouge.
 3. Następnie dopasuj rozmiar naklejki do paznokcia.
 4. Przetnij wybraną naklejkę na pół i odklej od podkładu.
 5. Używając Manirouge mini heater podgrzej naklejkę przez 5-6 sekund.
 6. Przyłóż naklejkę zaokrągloną częścią do nasady paznokcia nie dotykając nią skórek. Dociskaj do paznokcia tak by ładnie się wygładziła i równo nakleiła. (możesz dociskać palcem lub gumowym kopytkiem)
 7. Nadmiar naklejki obetnij nożyczkami do paznokci.
 8. Delikatnie spiłuj pilnikiem nadmiar naklejki i wypoleruj polerką w kierunku pionowym.
 9. Na koniec utrwal paznokieć podgrzewając w mini heaterze. Możesz użyć w tym celu też folii wygładzającej Manirouge.
Mini heater to małe urządzenie, które wytwarza ciepłe powietrze dzięki, którego ogrzejemy naklejkę.
Chodzi dość cicho, jak mały subtelny wiatraczek.
Urządzenie podłączane do prądu uruchamia się małym przyciskiem.


Manirouge, naklejki termiczne

Pamiętaj by postawić je na 'nóżce'!


Manirouge, naklejki termiczne

Pilnik i polerka konieczne są do wykończenia wolnego brzegu, kopytko gumowe może posłużyć Wam do odsunięcia skórek, ale również do dociskania-wygładzenia naklejki, metalowe radełko służy do odsuwania skórek - u mnie spisuje się najlepiej, ale uważajcie bo jest ostre i łatwo można zrobić krzywdę paznokciom.
A na koniec zestaw 10-ciu naklejek testowych, którymi możemy nauczyć się i załapać o co w tej metodzie chodzi, ale uwierzcie mi to wszystko nie jest tak skomplikowane jak brzmi w teorii :)


Manirouge, naklejki termiczne

Odtłuszczacz jest niezbędny do dobrego odtłuszczenia płytki paznokcia jeszcze przed aplikacją naklejki, folie wygładzające służą do zabezpieczenia naklejki na samym końcu, by była trwalsza.
Oliwka do skórek o zapachu truskawkowym za pomocą której usuniemy naklejki z paznokci.


Manirouge, naklejki termiczne

Jak ściągnąć Manirouge?

Sprawa jest bardzo prosta (bez porównania z hybrydami) wystarczy:
 1. Nałóż oliwkę od nasady paznokcia (może również zastosować olej kokosowy).
 2. Podważ delikatnie naklejkę drewnianym patyczkiem lub ściągaczką.
 3. Delikatnie wprowadzając oliwkę pod naklejkę, ściągnij ją.
 4. NIGDY nie odrywaj naklejki siłą ponieważ może uszkodzi Twoją płytkę paznokcia!
Ściągnie faktycznie jest łatwe i bezproblemowe, przy czym wykonane odpowiednio nie niszczy paznokci.

Jako pierwsze zdecydowałam się na wzór, który wpadł mi w oko jako pierwszy o nazwie 'Loup', ale żeby nie wszystkie paznokcie miały wzór połączyłam je z drugim wzorem o nazwie 'Celine', z którego wzięłam gładkie naklejki.


Manirouge, naklejki termiczne

W naklejkach mamy ograniczenie wzorów, bo na dany rozmiar przypada dwie całe naklejki z jednego wzoru więc nie zawsze na konkretny paznokieć możemy nakleić ten wzór, który chcemy, bo nie ma go w rozmiarze pasującym do naszego paznokcia.

Początkowo była zestresowana i bałam się, że aplikacja mnie przerośnie i nie dam rady użyć Manirouge właściwie i tak, by ładnie wyglądało, ale strach ma wielkie oczy! Metoda okazała się przyjemna i już po testowych naklejkach chciałam więcej, a cała aplikacja nie sprawiała mi problemu, choć fakt trzeba czasu i precyzji, ale dla kogoś kto zajmuje się sam swoimi paznokciami nie będzie miał problemu z Manirouge i szybko dojdzie do wprawy i perfekcji!

Genialne jest to, że dzięki Manirouge możemy nosić fantastyczne wzory na paznokciach, do których nie każdy ma talent, zdolności i czas. Dodatkowo możemy je łączyć z hybrydą i każdym innym manicure, a potem możemy bardzo szybko poradzić sobie z jej ściągnięciem.

Co sprawiło mi problem przy aplikacji?

Po pierwsze obcinanie pozostałej naklejki, bo nie raz odcięło mi się za dużo, nie raz naklejka zmarszczyła się podczas obcinania.
Po drugie piłowanie ruchem pionowym, strasznie się męczyłam i stresowałam, by nie uszkodzić naklejki piłując i wygładzając potem wolny brzeg.
Na szczęście już przy kolejnych aplikacjach wszystko idzie sprawniej i stwarza mniej problemu niż za pierwszym razem. Także wprawa i trenowanie, a wszystko idzie w dobrym kierunku.
Znaczenie ma też długość paznokci, na dłuższych łatwiej wypiłować wolny brzeg.

Mój pierwszy manicure z Manirouge prezentuje się tak:


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne


Manirouge, naklejki termiczne

Efekt mi się bardzo podoba, kolor i wzór z wilkami jest fantastyczny!
Niestety niedługo po aplikacji po bokach i gdzieniegdzie przy wolnym brzegu naklejki zaczęły się marszczyć. Nie jest to bardzo widoczne, ale jednak dla mnie denerwujące ... strasznie mnie to zdziwiło i zasmuciło, owszem dużo mocze dłonie i robię w domu, ale chyba to jednak za szybko, więc obwiniam tutaj swoją płytkę paznokcia, być może jest zbyt tłusta i sam odtłuszczacz nie daje rady.

Naklejki oczywiście nosiłam bo byłam ciekawa jak długo wytrzymają, a dodatkowo cieszyły moje oko wzorem i kolorem. Dłonie wyglądały elegancko i ładnie.
Okazało się, że mimo tych marszczeń naklejki trzymały się bardzo dobrze! A ja zdjęłam je po tygodniu, choć one nadal się trzymały.

Planowałam przy kolejnych aplikacjach dodatkowo zmatowić płytkę paznokcia, a dopiero potem odtłuścić jak to robię przy hybrydach oraz spróbować też nałożyć bazę hybrydową i dopiero na nią nakleić Manirouge.

Na szczęście Manirouge służy pomocą i dobrą radą w każdej chwili, zwróciłam się do nich i dostałam cenne rady i wskazówki, po pierwsze NIE MATOWIĆ PŁYTKI PAZNOKCIA, powinna ona być jak najbardziej gładka, ale hybrydę położyć jak najbardziej można, bo wtedy paznokcie są idealnie gładkie i równe.

Tak zrobiłam przy kolejnym wykonaniu Manirouge i po zastosowaniu się do cennych rad od profesjonalisty w tej dziedzinie okazało się, że druga aplikacja była o wiele łatwiejsza i mniej problematyczna, a marszczenia są zniwelowane w olbrzymim stopniu!

Cieszę się, bo okazuje się, że po prostu to nie naklejki się nie trzymają, ale to kwestia odpowiedniej i precyzyjnej aplikacji, a także znalezienia sposobu na swoje paznokcie.
Z pozoru wszystko wydaje się proste i takie bezproblemowe, ale uwierzcie najmniejszy szczegół ma znaczenie, choć byłam święcie przekonana na początku, że zrobiłam wszystko idealnie okazało się, że porządniejsze rozgrzanie naklejki już poprawia całokształt!
A więc warto pytać, warto próbować i słuchać rad!

Mój drugi Manirouge w odcieniu nude wykonałam za pomocą wzoru 'Claire':


Manirouge, naklejki termiczne

A wyszło tak:


Manirouge, naklejki termiczne

Manirouge, naklejki termiczne

Manirouge spokojnie wytrzymuje na moich paznokciach 7-10 dni.

Jestem ciekawa jak jest u Was?
Jeśli mieliście już do czynienia z Manirouge napiszcie swoje spostrzeżenia i doświadczenia?

Jak Wam się podobają wzory, które wybrałam?
Znacie Manirouge? A może macie w planie wypróbować?

U mnie na blogu i SM na pewno nie raz jeszcze zobaczycie wzory Manirouge! 


Pozdrawiam,
pirelka

39 komentarzy:

 1. O, widzę, że u Ciebie też dziś Manirouge:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne wzory wybrałaś <3 U mnie po pierwszej aplikacji trzymały się 11 dni więc super :) Też zwykle wspomagam się hybrydą, ale na wierzch, żeby paznokcie mi się tak szybko nie łamały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te naklejki, sama chętnie bym je wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że mam ochotę spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda to fajnie, ale hmm chyba jednak nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! To jest lepsze niż hybryda i na pewno wygodniejsze :)) Super sprawa i bardzo mi się podoba ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne wyglądają te ozdoby. Bardzo chciałabym je wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wyglądają. Podoba mi się taka alternatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To naprawdę fajna sprawa! Zwłaszcza, że nie niszczy płytki paznokcia...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak na pierwszą aplikację to i tak poszło Ci super, a druga to już w ogóle idealnie:) Moje właśnie noszę 8 dzień i jeszcze spokojnie wytrzymają, poprzednie nosiłam 10 dni i trzymałyby dłużej, ale byłam ciekawa kolejnego wzoru:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo duży zestaw i śliczne wzorki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem ciekawa czy mi by taka metoda odpowiadała :) naklejek termicznych nie miałam jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem czy zastapilabym nimi zwykle hybrydy, ale chetnie bym przetestowala :)

  OdpowiedzUsuń
 14. O rany, ale ten nudziakowy wzór jest przecudny!

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie miałam nigdy takich naklejek, nie wiem, czy umiałabym je zaaplikować. Ale coraz częściej je widzę na blogach i coraz bardziej mnie kuszą, szczególnie te z ostatniego zdjęcia są ładne:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zazdroszczę, bo od dawna mnie kuszą te naklejki i ta metoda zdobień ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Te drugie mani szczególnie mi się spodobało, no cudne!

  OdpowiedzUsuń
 18. Wow, ale super to wyszło, nie myślałam, że efekt będzie taki fajny I nie widać że to naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Już słyszałam o Manirouge. Jednak pierwszy raz byłam w szoku, że naklejki mogą tak dobrze wyglądać! Myślę, że ten sposób jest naprawdę ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 20. Wow, coś niesamowitego. Biorąc pod uwagę różnorodność i precyzję wzorów w porównaniu do hybryd, mogą być naprawdę dobrym zastępstwem ;o

  OdpowiedzUsuń
 21. Tego rodzaju naklejek jeszcze nie miałam ;

  OdpowiedzUsuń
 22. Strasznie mnie kuszą :) Mam dwie lewe ręce do robienia wzorków, a bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Kuszące są te naklejki :) Ślicznie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Genialne są <3 Jak dla mnie te drugie są boskie, piękne i sama takie chce. Super odmiana dla "zwykłych" kolorków.

  OdpowiedzUsuń
 25. Widziałam już na którymś blogu te naklejki i koniecznie muszę je wypróbować na swoich paznokciach. Wyglądają niezwykle efektownie.

  OdpowiedzUsuń
 26. Używałam ich w ciąży i byłam baardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 27. obie wersje manicure wyglądają przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 28. Coraz częściej spotykam się z nimi na blogach, ja jednak oddana jestem hybrydom:))

  OdpowiedzUsuń
 29. Super się prezentują :) Świat sprzętów do robienia paznokci jest nam coraz bardziej obcy z tego co widzimy :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Bardzo chętnie bym te naklejki wypróbowała, ciekawią mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Raczej nie dla mnie, chociaż wzór ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Megaśne wzorki, uwielbiam takie naklejeczki.

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja również miałam okazję testować taki ZESTAW - jestem nim oczarowana i na pewno kupię nowe wzory :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Nie dziwię się, że te naklejki termiczne robią furorę w blogosferze, bo wyglądają naprawdę świetnie.
  ;*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)
Na pewno odwdzięczę się tym samym.

Copyright © 2016 Pirelka blog - Beauty Blog ♡ , Blogger